Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS Понеділок, 16.09.2019, 00:08
Меню сайту
Міні-чат
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 32
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Червень » 14 » ЗВІТ ДИРЕКТОРА ПРО РОБОТУ УСТЬ-ПУТИЛЬСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ за 2018/2019 н.р.
15:05
ЗВІТ ДИРЕКТОРА ПРО РОБОТУ УСТЬ-ПУТИЛЬСЬКОГО ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ І-ІІ СТУПЕНІВ за 2018/2019 н.р.

ЗВІТ ДИРЕКТОРА

ПРО РОБОТУ

УСТЬ-ПУТИЛЬСЬКОГО

ЗАКЛАДУ ЗАГАЛЬНОЇ

СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ

І-ІІ СТУПЕНІВ

за 2018/2019 н.р.

Шановні присутні.

Відповідно до Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту», згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 28 січня 2005 року № 55 „Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів”, наказу Міністерства освіти і науки України від 23 березня 2005 року № 178 „Про затвердження примірного Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю” керівник навчального закладу має щороку звітувати про свою діяльність на загальних зборах (конференціях) трудового колективу.

На сучасному етапі розвитку системи освіти в період її реформування перед ЗЗСО стоять складні і відповідальні завдання – формування людини нового типу, людини інтелектуальної, творчої, ініціативної і самостійної, з почуттям патріотизму та національної гідності.

Проблема, над якою працює заклад „Удосконалення навчально-виховного процесу через розвиток творчої особистості вчителя та учня, впровадження нових педагогічних технологій”, проходить через усі сфери діяльності закладу, знаходить своє відображення в кожному проведеному уроці, в кожному виховному заході, на засіданнях педагогічної ради закладу.

Викладацький склад закладу в 2018/2019 навчальному році налічує 25 педагогічних працівників, з них 6 вчителі-сумісники, 4 знаходилися у відпустці по догляду за дитиною. З двадцяти пяти педагогів мають стаж роботи до 5 років – 3, від 5 до 10 років – 6, від 10 до 20 років – 4, більше 20 років 12 вчителів.

24 вчителі закладу мають вищу освіту, що становить

96 %, спеціалістів вищої категорії – 12, що становить 48%, спеціалістів І категорії – 1, що становить 4 %, спеціалістів ІІ категорії – 5, що становить 20 % працюючих, педагогічне звання „Старший вчитель” мають 10 педагогів, що становить 40 %, педагогічне звання „Вчитель-методист” має 1 педагог, що становить 4 %.

Вчителів віком до 30 років в закладі працює – 6, від 30 до 40 років – 5, від 40 до 50 років – 1, старше 50 років – 12, старше 60 років - 1. В школі працює 7 штатних одиниць обслуговуючого персоналу, з них 4 працівники на неповну ставку.

В 2018/2019 н.р. в закладі навчається 137 учнів з сіл Усть-Путила, Мариничі, Барвінково, Шпетки, Бісків, Шепіт.

Загальна чисельність сімей, учні яких навчаються в закладі становить 76 сімей. З них у одній сім’ї виховуються 1 дитини –напівсирота, у одній сім’ї виховуються 2 дитини – батьки яких позбавлені батьківського піклування .

В закладі навчається 1 дітина - інвалід.

Навчанням охоплені всі учні шкільного віку.

Усть-Путильський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів має свій статут, візитну картку.

Педагогічний колектив закладу, враховуючи природно-географічні, історичні, економічні, етнографічні особливості Буковинської Гуцульщини вибрав напрям виховання на основі гуманної, особистісно-зорієнтованої педагогіки, що зумовлює врахування педагогами складного внутрішнього світу вихованців, їх індивідуальності, неповторності.

ЗЗСО – це простір життя дитини, другий її дім. Саме тут дитина живе повноцінним життям.

З 1991 року в закладі працює дитяча організація „Надія”. В 2018/2019 н.р. в дитячій організації налічується 137 учнів у 9 класах-родинах.

Мета роботи дитячої організації – це розвиток моральних, духовних, фізичних потреб учнів, вивчення, збереження та примноження звичаїв, традицій, обрядів народу, виховання розуміння в дітей історії, культури рідного краю. В творчих майстернях класів-родин здійснюється індивідуальна та групова робота, культивуються родинні цінності. Кожен клас-родина має конкретну справу, конкретний напрям роботи. З 2000 року школа працює за програмою „Школа – родина”, метою якої є виховання через засвоєння духовних багатств народної культури, народних традицій, побудова оберегу, де кожен відчуває себе захищеним, де вчаться бути щасливими, де розвиток особистості – педагогічне кредо.

Навчання в закладі в 2018/2019 н.р. було організовано в одну зміну. Зарахування дітей до 1 класу закладі здійснено на без конкурсній основі відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України.

Дирекцією закладу ведеться постійний контроль за відвідуванням учнями ЗЗСО.

Дирекція ЗЗСО піклується про здоровя школярів. В закладі щороку в вересні місяці складається паспорт здоров’я школярів на підставі даних про проходження поглибленого медичного огляду учнів.

Дирекція закладу організовує, проводить роз’яснювальну роботу серед педагогічного колективу школи, а вчителі в свою чергу серед батьківського та учнівського колективів школи про необхідність дотримання вимог санітарних служб щодо проходження поглибленого медичного огляду.

Дирекція закладу, педагогічний колектив школи активно працюють над організацією оздоровлення учнів школи. Створюється банк даних учнів, які бажають оздоровитися в обласних таборах.

З 2000 року заклад працює за програмою „Школа-родина” основними напрямами роботи якої є:

- організація краєзнавчої пошукової роботи, створення літописів „Історія школи”, „Історія села Усть-Путила”, «Історико-краєзнавчий портрет села Усть-Путила», продовжується робота над другим доповненим виданням,

- стимулювання і корекція поведінки учнів через гуртки та філії музичної школи (в музичній школі працюють класи: баяна, цимбали, бандури, духових інструментів та фортепіано);

- формування досвіду практичної діяльності, залучення учнів до творчої діяльності через учнівське самоврядування, акції «Діти-учасникам АТО», «Діти-дітям Донбасу», „Діти-дітям інвалідам”, „Родина – ветеранам.

В 2019/2020 н.р. заклад продовжуватиме працюватиме над впровадженням державних стандартів Нової української.

Тарифікаційна комісія закладу, на основі вивчення думки учнів, виходячи з можливостей кадрового та матеріально-технічного забезпечення школи, розподілить використання годин варіативної складової навчального плану.

Виходячи зі специфічних умов ЗЗСО (не працює пришкільна майстерня, через аварійний стан приміщення) з урахуванням особливостей гірського району за рахунок годин трудового навчання в 5 – 9 класах вивчалася і продовжує вивчатися художня вишивка.

Методична робота в закладі в 2018/2019 навчальному році була спрямована на розвиток творчої особистості вчителя та учня.

Головні зусилля дирекції закладу були спрямовані на надання реальної, дієвої допомоги педагогічним працівникам, особливо молодим та тим, що атестуються, у підвищенні їхньої професійної майстерності, створенні творчої атмосфери, такого морально-психологічного клімату, який би сприяв пошуку кращих педагогічних технологій та покращенню навчально-виховного процесу в школі.

Рівень педагогічної майстерності в минулому навчальному році зріз. У цьому відіграла певну роль система методичної роботи в закладі. Підвищено кваліфікацію 4 педагогічних працівників школи. Активізації творчого потенціалу педагогічних працівників сприяє участь вчителів школи в засіданнях методичних обєднань, семінарах шкільного, районного, обласного рівнів.

Вчителю Мороз Інні Дмитрівні рішенням атестаційної комісії І рівня за результатами атестації підвищено кваліфікаційну категорію.

Про результати роботи педагогічного колективу закладу за 2018/2019 н.р. свідчать результати роботи з обдарованими дітьми.

На протязі навчального року учні закладу під керівництвом вчителів брали активну участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з базових дисциплін, районних та обласних конкурсах і досягли вагомих успіхів.

Високих результатів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін досягли:

- учениця 9 класу Поленчук Марія (ІІІ місце) та учениця 8 класу Жикаляк Марина із зарубіжної літератури (ІІІ місце) – вчитель Чечул Н.І.

Високих результатів у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін досягли:

- учениця 9 класу Поленчук Марія із зарубіжної літератури (І місце) – вчитель Чечул Н.І., з історії (І місце) з правознавства (ІІ місце) – вчитель Фокшек О.Д.,

в Міжнародному конкурсі з української мови ім.Петра Яцика (ІІІ місце) – вчитель Штефуряк Н. Д., в конкурсі з українознавства (ІІІ місце) – вчитель Мороз І. Д., в захисті науково дослідницьких робіт (ІІ місце) – вчитель Мороз І. Д.,

- учениця 8 класу Жикаляк Марина з української мови та літератури (ІІ місце ) в Міжнародному конкурсі з української мови ім.Петра Яцика (ІІІ місце) в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді ім. Т.Шевченка (І місце) – вчитель Штефуряк Н.Д., із зарубіжної літератури (І місце) – вчитель Чечул Н.І.,

- учениця 8 класу Глевчук Валентина з хімії (І місце) – вчитель Бечко С.Ю., з географії (І місце) – вчитель Сивак Н.В., з біології (І місце) – вчитель Гавриляк М.О.,

- учениця 9 класу Поляк Марія з географії (ІІІ місце) – вчитель Сивак Н.В.,

- учень 9 класу Полінчук Олексій з фізики (ІІІ місце) – вчитель Фрай Ф.С., з математики (ІІІ місце) – вчитель Мороз М.І., з інформатики (ІІ місце) – вчитель Фрай Ф.С.,

- учень 8 класу Томюк Микола з інформатики (І місце) вчитель Фрай Ф.С.,

- учень 8 класу Фрай Олександр з фізики (І місце) вчитель Фрай Ф.С.,

- учениця 7 класу Томнюк Дарина в Міжнародному конкурсі з української мови ім.Петра Яцика (ІІІ місце) – вчитель Мороз І.Д.,

- учениця 6 класу Бубульчук Марія в Міжнародному конкурсі з української мови ім.Петра Яцика (ІІІ місце) – вчитель Штефуряк Н.Д.,

- учениця 6 класу Чорней Олена в Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської молоді ім. Т.Шевченка (ІІІ місце) – вчитель Штефуряк Н.Д.

Дипломом ІІІ ступеня нагороджена Бубульчук Марія у ІІІ інформаційно-просвітницькому конкурсі «Ми проти насильства і жорстокості»

Дипломом ІІ ступеня нагороджена Чорней Олена у ІІІ інформаційно-просвітницькому конкурсі «Ми проти насильства і жорстокості»

Подяками за високий рівень представлених робіт у районному конкурсі дитячих робіт «В ніч на святого Миколая» нагороджені Петращук Іван та Петращук Олександра.

Дирекція закладу висловлює подяку вчителям Чечул Надії Іванівні, вчителю зарубіжної літератури, Штефуряк Наталії Дмитрівні, вчителю української мови та літератури, Фокшек Олені Дмитрівні, вчителю історії та правознавства, Мороз Маряні Іванівні, вчителю математики, Сивак Наталії Василівні, вчителю географії, Фраю Федору Семеновичу, вчителю фізики, інформатики та математики, Бечко Світлані Юріївні, вчителю хімії, Мороз Інні Дмитрівні, вчителю української мови та українознавства, Тирону Миколі Дмитровичу, вчителю музичного мистецтва, Скидан Світлані Григорівні, педагогу-організатору, вчителю образотворчого мистецтва за підготовку переможців та призерів ІІІ та ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та переможців і призерів конкурсів.

Дирекція закладу висловлює подяку за сумлінну працю всім вчителям та обслуговуючому персоналу школи за забезпечення належного функціонування школи протягом навчального року.

Дирекція закладу постійно працює над створенням у закладі належних умов для забезпечення рівного доступу для здобуття якісної освіти. За весь час роботи робилося все, щоб покращити умови навчання учнів.

Налагоджена тісна співпраця через класних керівників з батьківськими громадами класних колективів.

ЗЗСО забезпечений кваліфікованими педагогічними кадрами.

Дирекція закладу дбає про соціальний захист працівників школи, зміцнення здоров’я учнів та педагогічних працівників, проходження медичного огляду як учнів, так і працівників школи, дотримання вимог охорони дитинства, дотримання вимог техніки безпеки, санітарно-гігієнічних норм, протипожежних норм.

Цього навчального року по завершенні календарного року була виплачена матеріальна винагорода вчителям у сумі посадового окладу.

Дирекцією закладу видано наказ згідно якого всім педагогічним працівникам збільшено до 30% виплату за престижність педагогічної праці.

Щороку педагогічний персонал школи, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 31.01. 2001 р. № 78 «Про організацію окремих положень ч. 1 ст. 57 Закону України «Про освіту», отримує виплату на оздоровлення при наданні щорічної відпустки.

Дирекція закладу постійно співпрацює з класними керівниками та старшим інспектором ювенальної превенції Ямницьким Миколою Олексійовичем щодо проведення профілактичної роботи з учнями в кожному класі зокрема та батьками на загальношкільних батьківських зборах по розясненню чинного законодавства, що стосуються їхніх прав та обов’язків.

Цього року учнями закладу не здійснено кримінальних правопорушень.

З метою відлучення учнів від впливу вулиці велася активна робота по організації дозвілля учнів, зокрема щомісяця були організовані вечори відпочинку та дискотеки для учнів 5-9 класів.

Матеріальна база закладу минулого року суттєво збагатилася:

- придбано меблі, стенди та обладнання у кабінет хімії на суму 50 тисяч гривень

- придбано стенди у кабінети історії, зарубіжної літератури, інформатики, української мови оформлення учительської та вестибюлю

- обладнано меблями, комп’ютерною технікою та методичним забезпеченням згідно вимог кабінет 1 класу

- придбано меблі (шкаф для медикаментів, ширму та кушетку) для кабінету медсестри закладу.

В школі працює швидкісний інтернет та вай фай, доступ до яких мають та використовують у роботі і навчанні всі учні та вчителі закладу.

Постійну, щоденну увагу дирекція закладу приділяє харчуванню учнів, яке організовано для учнів 1 - 9 класів у пришкільній їдальні.

Вартість харчування для учнів 1 - 9 класів пільгової категорії становить 11 гривень в день на одного учня.

Кількість учнів 1-9 класів пільгової категорії становить 30 учнів.

Цього навчального року за кошти бюджету харчувалося 52 учні.

За кошти батьків мали змогу харчуватися всі учні закладу.

Працівниками закладу проводяться профілактичні заходи щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх: це і проведення зустрічей з працівниками правоохоронних органів, юстиції, бесіди з батьками, подвірні обходи класними керівниками родин учнів, використання впливу колективу учнів та педагогів. Колектив ЗЗСО працює у тісній співпраці з батьками та громадськістю села у питаннях навчання та виховання підростаючого покоління і у цьому ми маємо багато позивних результатів про, що свідчать здобутки наших учнів, яким ми дякуємо і спільно з ними і їх батьками пишаємося.

На завершення закликаю всіх до плідної співпраці у вихованні та навчанні наших учнів.

 

 

Переглядів: 38 | Додав: school | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Погода
Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Друзі сайту
Друзі сайту
Сайти ЗЗСО району


Автор сайту Фрай Ф.С. © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz